Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Pescuit la crap
Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Lun Mai 06, 2019 7:59 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel
2. Damian Marius + partener - achitat integral
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Lun Mai 06, 2019 10:45 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel
2. Damian Marius + partener - achitat integral
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Mie Mai 08, 2019 7:15 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans
12. Cenusaru Team - achitat avans
13. I.G.B. AMUR FISH - George Pricop + Ignat Bebe - achitat avans
14. Exclusive Fishermen's - Andreescu Laurentiu + Andrei Ștefan - achitat avans
15. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - confirmat

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel
2. Damian Marius + partener - achitat integral
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Mie Mai 08, 2019 10:34 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans
12. Cenusaru Team - achitat avans
13. I.G.B. AMUR FISH - George Pricop + Ignat Bebe - achitat avans
14. Exclusive Fishermen's - Andreescu Laurentiu + Andrei Ștefan - achitat avans
15. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - confirmat

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel
2. Damian Marius + partener - achitat integral
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK
6. CENUSARU TEAM - Mihai Dencu + Ilie Florian + Nichita Razvan



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Vin Mai 10, 2019 12:56 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans
12. Cenusaru Team - achitat avans
13. I.G.B. AMUR FISH - George Pricop + Ignat Bebe - achitat avans
14. Exclusive Fishermen's - Andreescu Laurentiu + Andrei Ștefan - achitat avans
15. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - confirmat
16. Olaru George - Olaru Bogdan Alexandru - Sapsca Marius - achitat integral

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel
2. Damian Marius + partener - achitat integral
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK
6. CENUSARU TEAM - Mihai Dencu + Ilie Florian + Nichita Razvan - achitat avans
7. Alien 1 - confirmat
8. Alien 2 - confirmat



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Vin Mai 10, 2019 1:28 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans
12. Cenusaru Team - achitat avans
13. I.G.B. AMUR FISH - George Pricop + Ignat Bebe - achitat avans
14. Exclusive Fishermen's - Andreescu Laurentiu + Andrei Ștefan - achitat avans
15. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - confirmat
16. Olaru George - Olaru Bogdan Alexandru - Sapsca Marius - achitat integral
17. Baboieru Carp Team - Vasile + Andu + Vali - achitat integral

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel
2. Damian Marius + partener - achitat integral
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK
6. CENUSARU TEAM - Mihai Dencu + Ilie Florian + Nichita Razvan - achitat avans
7. Alien 1 - confirmat
8. Alien 2 - confirmat



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Sâm Mai 11, 2019 10:58 am

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans
12. Cenusaru Team - achitat avans
13. I.G.B. AMUR FISH - George Pricop + Ignat Bebe - achitat avans
14. Exclusive Fishermen's - Andreescu Laurentiu + Andrei Ștefan - achitat avans
15. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - confirmat
16. Olaru George - Olaru Bogdan Alexandru - Sapsca Marius - achitat integral
17. Baboieru Carp Team - Vasile + Andu + Vali - achitat integral
18. Tircomnicu Radu + Alex Istrate - confirmat

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel
2. Damian Marius + partener - achitat integral
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK
6. CENUSARU TEAM - Mihai Dencu + Ilie Florian + Nichita Razvan - achitat avans
7. Alien 1 - confirmat
8. Alien 2 - confirmat



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Dum Mai 19, 2019 8:49 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans
12. Cenusaru Team - achitat avans
13. I.G.B. AMUR FISH - George Pricop + Ignat Bebe - achitat avans
14. Exclusive Fishermen's - Andreescu Laurentiu + Andrei Ștefan - achitat avans
15. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - achitat integral
16. Olaru George - Olaru Bogdan Alexandru - Sapsca Marius - achitat integral
17. Baboieru Carp Team - Vasile + Andu + Vali - achitat integral
18. Tircomnicu Radu + Alex Istrate - confirmat
19. SENZOR - Voicu Dragos + partener - achitat integral
20. Albu Daniel - confirmat
21 Guran Robert - confirmat

LISTA INCHISA - ETAPA 2

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel - achitat avans
2. Damian Marius + partener - achitat avans
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK
6. CENUSARU TEAM - Mihai Dencu + Ilie Florian + Nichita Razvan - achitat avans
7. Alien 1 - confirmat
8. Alien 2 - confirmat
9. BD team - achitat avans



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Mie Mai 22, 2019 8:40 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans
12. Cenusaru Team - achitat avans
13. I.G.B. AMUR FISH - George Pricop + Ignat Bebe - achitat avans
14. Exclusive Fishermen's - Andreescu Laurentiu + Andrei Ștefan - achitat avans
15. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - achitat integral
16. Olaru George - Olaru Bogdan Alexandru - Sapsca Marius - achitat integral
17. Baboieru Carp Team - Vasile + Andu + Vali - achitat integral
18. Tircomnicu Radu + Alex Istrate - confirmat
19. SENZOR - Voicu Dragos + partener - achitat integral
20. Albu Daniel - achitat avans
21 Guran Robert - confirmat

LISTA INCHISA - ETAPA 2

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel - achitat avans
2. Damian Marius + partener - achitat avans
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK
6. CENUSARU TEAM - Mihai Dencu + Ilie Florian + Nichita Razvan - achitat avans
7. Alien 1 - confirmat
8. Alien 2 - confirmat
9. BD team - Dragos Vasilescu + Bogdan Nicolae + Cornel Vasilescu - achitat avans



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Mar Iun 18, 2019 7:10 pm

Imagine

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
9. CS APS Savin Daniel + Savin Alexandru + Bogdan Ivan - achitat avans
10 Badea Marius - achitat avans
11. CARPBAIT TEAM - Andrei tatulescu + Alexandru Simu + Florin Mitran - achitat avans
12. Cenusaru Team - achitat avans
13. I.G.B. AMUR FISH - George Pricop + Ignat Bebe - achitat avans
14. Exclusive Fishermen's - Andreescu Laurentiu + Andrei Ștefan - achitat avans
15. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - achitat integral
16. Olaru George - Olaru Bogdan Alexandru - Sapsca Marius - achitat integral
17. Baboieru Carp Team - Vasile + Andu + Vali - achitat integral
18. Tircomnicu Radu + Alex Istrate - confirmat
19. SENZOR - Voicu Dragos + partener - achitat integral
20. Albu Daniel - achitat avans
21 Guran Robert - achitat avans

LISTA INCHISA - ETAPA 2

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel - achitat avans
2. Damian Marius + partener - achitat avans
3. Petre Marin - confirmat
4. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat
5. Nicu BRK
6. CENUSARU TEAM - Mihai Dencu + Ilie Florian + Nichita Razvan - achitat avans
7. Alien 1 - confirmat
8. Alien 2 - confirmat
9. BD team - Dragos Vasilescu + Bogdan Nicolae + Cornel Vasilescu - achitat avans
10. Cristea Aurel + Nelu Pisiceanu + Mircea Gheran - achitat avans
11. Alin Marincel+Neagu Marian+Suiceanu Marian - achitat avans
12. Sorin Popa + parteneri - achitat avans
13. Master'sCarp&CarpBait:Gabi Cochi și Roană Cosmin - achitat avans
14. Petrica Cristian + Manolea Gabriel - confirmat



Scrie răspuns