Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Pescuit la crap
Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Joi Noi 22, 2018 10:59 pm

ETAPA 1

LISTA DE PARTICIPARE

1. Nicu Alexandru + partener - achitat avans
2. Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - achitat avans


LISTA DE INTENTIE

1 Brk Carp Team -Nicu C Brk + Partener
2 Simu Alexandru
3 Sebi Roman
4 Cristi Scheiber
5 Natural Fishing
6 Johnny TooFish
7 Nicu Voica
8 Ion Catalin
9 Dumitrascu Florin
10 Alexandru Pavel
11 Arapalea Mihai-Cristian
12 Marian Radulea
13 Liviu Comaneanu
14 Sirbu Marius-Cristian
15 VLH Carpbait Team
16 Mihai Dencu
17 Tntbaits
18 Badea Marius-Valentin
19 BsB CarpBoilies Daniel Albu. Denis
20 Szantho George
21 Daniel Mihail Dobrica
22 Tamarjan Silviu
23 Oprea Dorel + Razvan Gheorghe
24 Catalin Grigore & Dragos Ionescu Fair Play
25 Starcu Razvan
26 Starcu Razvan
27 Starcu Razvan
28 Starcu Razvan
29 Oprea Dorel+Razvan Gheorghe
30 Catalin Grigore & Dragos Ionescu Fair Play
31 Alexa Adrian - Chiciudean Daniel
32 Marincel Alin - Deaconu Claudiu
33 Hoinarii Baltilor Carp Team - Filip Florin + Parteneri
34 CS APS - Alex Savin + Dan Savin + Bogdan Ivan
35 Bucovina Carp Baits: Dragomir Nicu + Costin Cantemir
36. Vadean Mihai
37. Herovic Georgiani
38. A.c.s cobra -cristi vasile
39. Damian Marius + partener



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Joi Ian 31, 2019 10:34 pm

Etapa I (48ore) - 03-05 MAI 2019

LISTA DE PARTICIPARE

1. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
2. Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - achitat avans
3. Cenusaru Team - achitat avans
4. Carpbait Fishing Club 1 - Szantho George + Cristian Zota - achitat avans
5. Alexandru Sautner + parteneri - achitat integral
6. Fair Play - Gheorghe Radu + Catalin Grigore + Dragos Ionescu - achitat avans
7. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - Etapa 1 - achitat integral
8. Cristian Vasilescu + partener - achitat avans
9. Achitat avans

LISTA DE INTENTIE Etapa 1

Carpbait Team Simu Alexandru , Mitran Florin, Tatulescu Andrei etapa 1
Green Lake- Galeru Andrei +Ionut Simion - Etapa 1
Mihai Dencu + Mihai Krauss - Etapa 1
Istrate Alex + Partener - Etapa 1
Alexandria Carp Team + Marian Rădulea runner Etapa 1
VLH - Etapa 1
Vadean Mihai + Schiriac Cornel - Etapa 1
Herovic Georgiani + Marius Alexandru - Etapa 1
Gheorghe Radu + partener - Etapa 1
Marcu Valenti - Etapa 1
Guran + parteneri - Etapa 1
Mihai Stamatescu + parteneri - Etapa 1
SENZOR Oltenia - Etapa 1

Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans

LISTA DE INTENTIE Etapa 2

BsB CarpBoilies Daniel Albu. Denis - Etapa 2
Bucatarul + Lucian - Etapa 2
Stefan Nutu + Partener - Etapa 2
Andreescu Laurentiu - Etapa 2
Ioan Pirlog + parteneri - Etapa 2
Alex Zamfir + parteneri pentru Etapa 2
Damian Marius + partener - Etapa 2
MG Special Carp - Etapa 2
Dencu Mihai - Etapa 2
Panait Onica - Etapa 2
Chilia Veche Fishing Team - etapa 2

Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Stefanescu Claudiu + parteneri - achitat avans

LISTA DE INTENTIE:
Respect Fishing - Maxineanu Aurel, Cernica Cristi, Traian Chivoiu - Etapa 3
Dragos Vasilescu + Nicolae Bogdan Etapa 3
ISC FISCHING POPA SORIN, IONUȚ IORDAN CATALIN BURCEA - Etapa 3
Hoinarii Baltilor Carp Team - Filip Florin + Parteneri

Ii rog pe cei de mai jos sa isi aleaga ETAPA in care vor sa participe:

Brk Carp Team -Nicu C Brk + Partener
Cristi Scheiber
Johnny TooFish
Nicu Voica
Ion Catalin
Dumitrascu Florin
Alexandru Pavel
Arapalea Mihai-Cristian
Sirbu Marius-Cristian
Tntbaits
Badea Marius-Valentin
Tamarjan Silviu
Oprea Dorel + Razvan Gheorghe
Starcu Razvan
Starcu Razvan
Starcu Razvan
Starcu Razvan
Marincel Alin - Deaconu Claudiu
CS APS - Alex Savin + Dan Savin + Bogdan Ivan
Bucovina Carp Baits: Dragomir Nicu + Costin Cantemir
A.c.s cobra -cristi vasile

Inscrieri si detalii:
https://www.crapmania.ro/…/turneu-chall ... balta-cenu



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Sâm Mar 16, 2019 10:17 am

Etapa I (48ore) - 03-05 MAI 2019

LISTA DE PARTICIPARE

1. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
2. Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - achitat avans
3. Cenusaru Team - achitat avans
4. Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - achitat avans
5. Alexandru Sautner + parteneri - achitat integral
6. Fair Play - Gheorghe Radu + Catalin Grigore + Dragos Ionescu - achitat avans
7. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - Etapa 1 - achitat integral
8. Cristian Vasilescu + partener - achitat avans
9. Cormoran Team - Guran + parteneri - achitat avans
10. Herovic Georgiani + Marius Alexandru - achitat avans
11. Alexandria Carp Team + Marian Rădulea + runner - confirmat
12. Crocodile TEAM - confirmat
13. Rezervat

Meniuri
Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - 3 meniuri
Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - 2 meniuri
Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - 2 meniuri


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans



Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Stefanescu Claudiu + parteneri - achitat avans
2. Oprea Dorel + partener - achitat avans



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Dum Mar 17, 2019 11:27 am

Etapa I (48ore) - 03-05 MAI 2019

LISTA DE PARTICIPARE

1. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
2. Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - achitat avans
3. Cenusaru Team - achitat avans
4. Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - achitat avans
5. Alexandru Sautner + parteneri - achitat integral
6. Fair Play - Gheorghe Radu + Catalin Grigore + Dragos Ionescu - achitat avans
7. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - Etapa 1 - achitat integral
8. Cristian Vasilescu + partener - achitat avans
9. Cormoran Team - Guran + parteneri - achitat avans
10. Herovic Georgiani + Marius Alexandru - achitat avans
11. Alexandria Carp Team + Marian Rădulea + runner - confirmat
12. Crocodile TEAM - confirmat
13. Rezervat

Meniuri
Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - 3 meniuri
Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - 2 meniuri
Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - 2 meniuri


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans



Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Stefanescu Claudiu + parteneri - achitat avans
2. Oprea Dorel + partener - achitat avans



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Mar Mar 19, 2019 8:41 pm

LISTA DE PARTICIPARE

1. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
2. Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - achitat avans
3. Cenusaru Team - achitat avans
4. Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - achitat avans
5. Alexandru Sautner + parteneri - achitat integral
6. Fair Play - Gheorghe Radu + Catalin Grigore + Dragos Ionescu - achitat avans
7. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - Etapa 1 - achitat integral
8. Cristian Vasilescu + partener - achitat avans
9. Cormoran Team - Guran + parteneri - achitat avans
10. Herovic Georgiani + Marius Alexandru - achitat avans
11. Alexandria Carp Team + Marian Rădulea + runner - confirmat
12. Crocodile TEAM - confirmat
13. Rezervat
14. Tufeanu Bogdan + parteneri - achitat avans

Meniuri
Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - 3 meniuri
Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - 2 meniuri
Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - 2 meniuri


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans


Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Stefanescu Claudiu + parteneri - achitat avans
2. Oprea Dorel + partener - achitat avans



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Dum Apr 21, 2019 4:54 pm

Etapa I (48ore) - 03-05 MAI 2019

LISTA DE PARTICIPARE

1. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
2. Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - achitat avans
3. Cenusaru Team - achitat avans
4. Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - achitat avans
5. Alexandru Sautner + parteneri - achitat integral
6. Fair Play - Gheorghe Radu + Catalin Grigore + Dragos Ionescu - achitat avans
7. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - Etapa 1 - achitat integral
8. Cristian Vasilescu + partener - achitat avans
9. Cormoran Team - Guran + parteneri - achitat avans
10. Herovic Georgiani + Marius Alexandru - achitat avans
11. Alexandria Carp Team + Marian Rădulea + runner - confirmat
12. Crocodile TEAM - confirmat
13. Tufeanu Bogdan + parteneri - achitat avans
14. Titi Stan + parteneri - achitat integral
15. Hoinarii Baltilor - Filip Florin + partener - achitat avans
16. George Dumitru + Mihai Catalin + partener - achitat avans
17. Marincel Alin + Deaconu Claudiu - achitat avans
18. Carpbait - Catalin + partener
19. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - achitat avans

Meniuri
Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - 3 meniuri
Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - 2 meniuri
Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - 2 meniuri
Marincel Alin + Deaconu Claudiu - 2 meniuri

Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Damian Marius + partener - achitat integral


Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel + partener - achitat avans

Etapele se desfasoara cu minim 15 echipe, lista este in continuare deschisa.
15, 16 echipe - se califica 5
17, 18, 19 echipe - se califica 6
20, 21 de echipe se califica 7



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Lun Apr 22, 2019 7:16 pm

Etapa I (48ore) - 03-05 MAI 2019

LISTA DE PARTICIPARE
1. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
2. Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - achitat avans
3. Cenusaru Team - achitat avans
4. Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - achitat avans
5. Alexandru Sautner + parteneri - achitat integral
6. Fair Play - Gheorghe Radu + Catalin Grigore + Dragos Ionescu - achitat avans
7. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - Etapa 1 - achitat integral
8. Cristian Vasilescu + partener - achitat avans
9. Cormoran Team - Guran + parteneri - achitat avans
10. Herovic Georgiani + Marius Alexandru - achitat avans
11. Alexandria Carp Team + Marian Rădulea + runner - confirmat
12. Crocodile TEAM - confirmat
13. Tufeanu Bogdan + parteneri - achitat avans
14. Titi Stan + parteneri - achitat integral
15. Hoinarii Baltilor - Filip Florin + partener - achitat avans
16. George Dumitru + Mihai Catalin + partener - achitat avans
17. Marincel Alin + Deaconu Claudiu - achitat avans
18. Carpbait - Catalin + partener
19. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Cătălin - achitat avans
20. Aquaventura Carp Team - Mocanu Raul - Mircea Flavius - confirmat



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Lun Apr 22, 2019 9:17 pm

Etapa I (48ore) - 03-05 MAI 2019

LISTA DE PARTICIPARE
1. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans
2. Alexa Adrian + Chiciudean Daniel - achitat avans
3. Cenusaru Team - achitat avans
4. Carpbait Fishing Club 1 - George Szantho + Cristi Zota + Romeo Darlau - achitat avans
5. Alexandru Sautner + parteneri - achitat integral
6. Fair Play - Gheorghe Radu + Catalin Grigore + Dragos Ionescu - achitat avans
7. Scarlat Gheorghe + Toader Viorel - Etapa 1 - achitat integral
8. Cristian Vasilescu + partener - achitat avans
9. Cormoran Team - Guran + parteneri - achitat avans
10. Herovic Georgiani + Marius Alexandru - achitat avans
11. Alexandria Carp Team + Marian Rădulea + runner - confirmat
12. Crocodile TEAM - confirmat
13. Tufeanu Bogdan + parteneri - achitat avans
14. Titi Stan + parteneri - achitat integral
15. Hoinarii Baltilor - Filip Florin + partener - achitat avans
16. George Dumitru + Mihai Catalin + partener - achitat avans
17. Marincel Alin + Deaconu Claudiu - achitat avans
18. Carpbait - Catalin + partener - achitat avans
19. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Cătălin - achitat avans
20. Aquaventura Carp Team - Mocanu Raul - Mircea Flavius - confirmat
21. Cenusaru Team - Mihai Dencu + Ilie Florian + partener

LISTA INCHISA
FIR INTINS



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Mie Apr 24, 2019 8:21 pm

Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy + parteneri - confirmat


Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel + partener - achitat avans
2. Damina Marius + parteneri - confirmat

Etapele se desfasoara cu minim 15 echipe, lista este in continuare deschisa.
15, 16 echipe - se califica 5
17, 18, 19 echipe - se califica 6
20, 21 de echipe se califica 7



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: Turneu CHALLENGE 2019 - Balta Cenusaru 1

Mesaj de Eduard Vrabie » Dum Mai 05, 2019 7:49 pm

Calificati Finala

1. DUMITRU GEORGE - MIHAI CATALIN - MANDA ALEXANDRU - 2 pct. - 298.765kg
2. CARBAIT TEAM - RAZVAN GHEORGHE - ALEXANDRU SAUTNER - 2pct. - 253.550kg
3. HEROVIC GEORGIANI - MARIUS ALEXANDRU - 4pct. - 175.500kg
4. AQUAVENTURA CARP TEAM - R. MOCANU-STOICA D.-M.FLAVIUS - 4pct. - 154.600kg
5. HOINARII BALTILOR - FILIP FLORIN - FILIP GELU - ALBU COSTEL - 5 pct. - 237.725kg
6. CARBAIT TEAM - G. SZANTHO - C. ZOTA - ROMEO DARLAU - 5 pct. - 208.775kg
7. CRISTIAN VASILESCU - COSTICA MATEI - CHIRILA DAN - 5 pct. - 173.175kg


Etapa II (48ore) - 12-14 IULIE 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Micutii Team - achitat avans
2. Sebi Roman - achitat avans
3. Ion Catalin + partener - achitat avans
4. Arapalea Mihai + partener - achitat avans
5. Chilia Veche Tiberiu Vladuca - achitat avans
6. Freddy - confirmat
7. King Fish Crap Team Toader Dragos - Bkm Dani - Sabin - achitat avans
8. Natural Fishing TEAM - Nicu Alexandru + partener - achitat avans


Etapa III (48ore) - 02-04 AUGUST 2019

LISTA DE PARTICIPARE:

1. Oprea Dorel
2. Damian Marius + partener - achitat integral
3. Petre Marin - confirmat
4. Marian Radulea + Partener - achitat Avans
5. Cilinca Daniel + Nistor Gabriel + Neata Catalin - confirmat



Scrie răspuns