TURNEU CarpFishing Competition (fostul CHALLENGE) CENUSARU 2020

Pescuit la crap
Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: TURNEU CarpFishing Competition (fostul CHALLENGE) CENUSARU 2020

Mesaj de Eduard Vrabie » Joi Noi 07, 2019 8:26 pm

Lista achitat avans:

Etapa 1
1. George Szanto + parteneri
2. MGCarp - Sorin Popa + Catalin Toma + Ionuț Iordan
3. Carp Legion - Milly + parteneri
4. Andrei Constantinescu +
5. Voicu Mihail + Alexandru Turcu
6. Hoinarii Baltilor - Filip Florin +
7. CarpBait - Simu Alexandru +
8. Graure + parteneri
9. Claudiu Eremia +
10. Cenusaru Team - Liviu + parteneri
11. Nicu BRK + Mihai Dencu +
12. George Dumitru + Mihai Catalin +
13. Tuk-Tuk - Grecu + parteneri
14. Vasilescu Cristian + parteneri
15. Vali Rizea + parteneri
16. Fair Play - Catalin Grigore +
17. Natural Fishing

Etapa 2
1. Andu Gagiu + Nelu Capitanu +
2. Pescari Pescari - Sebi Roman +
3. Andrei Constantinescu +
4. George Pricop +
5. Hoinarii Baltilor - Filip Florin +
6. Albus Fishing Team
7. Marian Radulea + parteneri
8. Fratii Team
9. Olaru bogdan + parteneri
10. Beauty & The Beast
11. Calota Marian + Bahnea Laurentiu + Bahnea Mădălin
12. Hoinarii Baltilor - Dany Marin
13. Gabi Visan + Darla Madalin + Mihai Alexandru

Etapa 3
1. Marius + Gigel
2. George Pricop +
3. Hoinarii Baltilor - Filip Florin +

Numai achitarea avansului garanteaza participarea.



Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Site Admin
Mesaje: 232
Membru din: Dum Feb 25, 2018 9:27 am

Re: TURNEU CarpFishing Competition (fostul CHALLENGE) CENUSARU 2020

Mesaj de Eduard Vrabie » Sâm Noi 16, 2019 4:17 pm

Etapa 1
1. George Szanto + parteneri
2. MGCarp - Sorin Popa + Catalin Toma + Ionuț Iordan
3. Carp Legion - Milly + parteneri
4. Andrei Constantinescu +
5. Voicu Mihail + Alexandru Turcu
6. Hoinarii Baltilor - Filip Florin +
7. CarpBait - Simu Alexandru +
8. Graure + parteneri
9. Claudiu Eremia +
10. Cenusaru Team - Liviu + parteneri
11. Nicu BRK + Mihai Dencu +
12. George Dumitru + Mihai Catalin +
13. Tuk-Tuk - Grecu + parteneri
14. Vasilescu Cristian + parteneri
15. Fair Play - Catalin Grigore +
16. Natural Fishing
17. Deaconu Claudiu +
18. Mihai Alexandru - rezervat pana la sfarsitul saptamani
19. Alin Marincel + Marian Neagu + Bobita
20. CarpBait - Razvan Gheorghe +

Etapa 2
1. Andu Gagiu + Nelu Capitanu +
2. Pescari Pescari - Sebi Roman +
3. Andrei Constantinescu +
4. George Pricop +
5. Hoinarii Baltilor - Filip Florin +
6. Albus Fishing Team
7. Marian Radulea + parteneri
8. Fratii Team
9. Olaru bogdan + parteneri
10. Beauty & The Beast
11. Calota Marian + Bahnea Laurentiu + Bahnea Mădălin
12. Hoinarii Baltilor - Dany Marin
13. Gabi Visan + Darla Madalin + Mihai Alexandru
14. Vali Rizea + parteneri
15. Dacic Carp - Andrei Serban + Andrei Costache + Mihai Ionita
16 Cenusaru Team - Catalin Victor +
17. X-Treme Baits Cristi Radu + Marian Constantin
18. Neagoe Alexandru +
19. Carp Legion
20. Jack 1
21. Jack 2
Etapa 2 lista momentan inchisa

Etapa 3
1. Marius + Gigel
2. George Pricop +
3. Hoinarii Baltilor - Filip Florin +
4. Marian Cartoc +



Scrie răspuns